OPERATOR PRELUCRARE MASE PLASTICE

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Opereaza masini automate pentru fabricarea capsulelor termocontractibile din PVC;
- Realizeaza schimbari in linia de productie conform planului de productie;
- Realizeaza ajustarile de productie pentru masina si urmareste intretinerea si rectificarile, daca este necesar.

CERINTE

Humangest Group recruteaza in prezent pentru o companie specializata in productia capsulelor termocontractibile din PVC folosite in special pentru vinuri si bauturi alcoolice.

Cautam OPERATOR PRELUCRARE MASE PLASTICE, cu urmatoarele caracteristici:

- Experienta in lucrul pe masini automate sau semiautomate;
- Experienta anterioara si formare in mecanica;
- Cunoasterea principiilor de baza a procesului de prelucrare a maselor plastice;
- Cunostinte de limba italiana la nivel conversational - reprezinta avantaj ;
- Atentie la detalii, constiinciozitate, adaptabilitate, rigurozitate, gandire tehnica.

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca si salariu motivant;
- Se ofera training.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.