Operator preluare comenzi

Bucateperoate SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Buna,

Ma numesc Ioana si impreuna cu colegele mele Valentina si Denisa, facem magie in departamentul de evenimente.
Suntem in cautarea unei colege, coleg nou pentru postul pe care noua ne place sa-l denumim responsible of first impressions adica, operator preluare comenzi si ne dorim un coleg energic, creativ si politicos deoarece noi consideram ca acest job este foarte important.

Responsabilitati
- Preluarea comenzilor telefonice si on-line
- Introducerea comenzilor in programul specializat - foarte usor de invatat
- Colaboreaza cu bucataria
- Gestionarea relatiei cu beneficiarul, identificarea necesitatilor acestuia, intocmirea contractului, a fisei de eveniment si a facturii
- Vei invata produsele din meniu pentru a putea furniza informatii clientilor despre acestea : ingrediente, modalitate de preparare - basic
- Informarea clientilor despre statusul comenzii lor
- Monitorizarea feedback-ului clientului si mentinerea unui contact strans cu acesta
- Program de lucru: L-V 09:00 - 18:00 full time

Suntem situati in zona statiei de metrou Costin Georgian

CERINTE

Profilul cautat:
- Studii superioare finalizate
- Cunostinte de utilizare PC si MS Office
- Abilitati bune de comunicare verbala si scrisa
- Abilitatea de a urmari o sarcina pana la finalizare, de a stabili prioritati si de a respecta termenele stabilite
- Pasionat de gastronomie si organizare de evenimente
- Amabilitate, promptitudine; punctualitate, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariul se discuta la interviu in functie de experienta
- Beneficii- masa de pranz

DESCRIEREA FIRMEI

Filosofia Bucate pe Roate

Bucate pe Roate mentine efortul de a oferi servicii de catering de o inalta calitate, permitand clientilor sa simta intregul potential al unui eveniment organizat. Produsele si serviciile oferite reprezinta tot ce se poate mai bun, preparate de calitate alaturi de servicii de top care se adapteaza armonios oricaror cerinte.

Echipa Bucate pe Roate

Bucate pe Roate reuneste o echipa de peste 50 de persoane.

Avem convingerea ca angajatii fericiti sunt esentiali pentru serviciile de excelenta pe care le oferim.

Apreciem persoanele cu idei inovatoare si ne straduim intotdeauna sa ii tinem aproape. Este o prioritate pentru noi sa avem un permanent dialog cu angajatii si de aceea suntem prima optiune a clientilor in serviciile de catering evenimente si comenzi mancare.
Oamenii reprezinta cheia succesului nostru

Dezvoltarea companiei noastre aduce cu sine oportunitati interesante pentru a promova in cariera. Atragerea, cultivarea si pastrarea talentelor sunt esentiale in viziunea noastra de evolutie.