OPERATOR PREGATIRE, ASAMBLARE, MONTAJ

SC OPHIR OPTICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul nostru coleg, va fi responsabil pentru:
- Aplicarea proceselor fluxului de productie in conformitate cu procedurile de lucru, prin utilizarea adecvata a echipamentelor;
- Pregatirea componentelor ce urmeaza a fi asamblate, in conformitate cu instructiunile de lucru si comanda de productie;
- Asamblarea produselor, conform instructiunilor de lucru;
- Testarea produselor finite si completarea datelor referitoare la rezultatele testelor in conformitate cu comanda de productie;
- Raportarea problemelor aparute in timpul productiei catre supervizorul direct;
- Efectuarea si mentinerea curateniei la postul de lucru.

CERINTE

Ne marim echipa.
Daca aveti:
- min. studii medii;
- disponibilitate pentru program de lucru in trei schimburi;
- spirit de observație, disciplina, seriozitate, minuţiozitate, gândire logică, tenacitate, autonomie, capacitate de reacţie, rezistenţă la stres.
Va asteptam alaturi de noi

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Unitate de productie - zona industriala