Operator Plati

Jobavantaj

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca ti-ar placea sa:

- lucrezi cu documente financiare (ordine de plata, cecuri, bilete la ordin, facturi)
- elaborezi situatii si rapoarte financiare;
- lucrezi in programe speciale de contabilitate;
- sa colaborezi cu bancile pentru efectuarea platilor

Atunci ….. Convinge-ne!

Convinge-ne ca vrei sa faci parte din echipa noastra trimitandu-ne cv-ul tau!

CERINTE

Cautam pentru clientul nostru, un important lant de supermarketuri in mediul rural, un

OPERATOR PLATI

Daca crezi ca te potrivesti cerintelor noastre:

- esti absolvent de studii medii in domeniul economic;
- stii sa lucrezi in Word, Excel, Outlook;
- ai experienta minima in domeniu sau pe un post similar;
- poti sa comunici eficient atat oral cat si in scris;
- ai capacitate de analiza si sinteza a informatiilor;
- stii sa iti planifici timpul si activitatea;
- esti motivat sa iti construiesti o cariera in domeniul financiar-contabil
- doresti sa inveti si sa devii un profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si consultanta in resurse umane