Operator Plati

UPC Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil cu actualizarea platilor clientilor de Internet, telefonie si CATV, in bazele de date ale UPC.

- alocarea manuala a platilor ramase nealocate din motive diverse, in bazele de date ale UPC.

- urmarirea efectuarii operatiilor amintite in timpul alocat acestora astfel incat sa fie respectate termene agreate cu clientii

- raportarea situatiilor privitoare la facturile emise, a platilor efectuate atat cash cat si prin banci sau alte mijloace alternative de plata.

CERINTE

- cunostinte foarte bune Microsoft Office: Word, Excel
- foarte bune abilitati analitice, atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa

UPC este una dintre cele mai dinamice companii multina¿ionale din industria de comunica¿ii prin cablu din România. UPC face parte din Liberty Global, Inc. (LGI), unul dintre liderii mondiali în furnizarea de servicii de televiziune, voce ¿i date, cu opera¿iuni în 16 ¿¿ri, 10 dintre acestea din Europa.

Prezent¿ în România înc¿ din 1992, UPC este pregatit¿ s¿ ofere servicii moderne în band¿ larg¿ la nivel na¿ional: televiziune analogic¿ ¿i digital¿, internet de mare vitez¿, servicii competitive de telefonie digital¿.