Operator PC /traducator engleza - romana

SC BLACK WATER SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introducere rapida date in limba romana/engleza
- limba engleza nivel avansat.
- capabil de eforturi sustinute pentru terminarea sarcinilor curente la timp sau dispus la program prelungit in caz contrar.
- capacitati de autooorganizare;
- deschisa la nou, ambitioasa, sociabila si atenta la detalii
- adaptare rapida la situatii/sarcini noi.

CERINTE

Se considera avantaj cunostintele de:
HTML
CSS
Photoshop
Javascript

BENEFICII OFERITE

- munca la birou / de acasa
- recompense financiare in functie de performante

SC BLACK WATER SYSTEMS SRL este o soluţie competitivă, chiar şi atunci când oamenii sunt căutate de personal la nivel de conducere şi de mijloc, precum şi la nivel de specialitate. Ca o metodă alternativă de căutare directă, vom găsi pentru compania dumneavoastră personal pentru posturi de directori şi profesionişti cheie la momentul potrivit şi în locul potrivit.
Când căutam candidaţi, vom angaja cel mai larg spectru posibil. Conceptul nostru provine din Europa şi se bazează pe o filozofie de reţea care foloseşte o multitudine de surse ce ne conduc la cele mai bune alegeri ale candidaţilor potriviţi.