Operator PC / Responsabil Dealeri - Deapartament Logistica

International Service Group Personnel Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza relatia cu dealerii;
Verifica platile facute de dealeri;
Elibereaza facturi proforme;
Introduce date in baza de date;
Elibereaza documente din baza de date

CERINTE

Studii superioare;
Cunostrinte operare PC: Microsoft Office, Outlookm notiuni de lucru cu baze de date;
Necesita experienta profesionala (evidenta primara, operare baza de date);
Cunosterea limbii engleze sau italiene reprezinta un avantaj;
Constiinciozotate;
Meticulozitate;
Flexibilitate;
Atentie la detaliu;
Bun organizator;
Lucru in echipa;
Abilitati de comunicare;
Rezistenta la stres;
Persoana dinamica.

Lider pe piata austriaca in domeniul recrutarii on-line, ISG Personnel Management furnizeaza SERVICII COMPLETE de consultanta in domeniul resurselor umane la standarde europene, recunoscute si verificate in peste 10 ani de experienta.