Operator PC - postare anunturi pe internet - part time-full time

AX FLEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim angajarea de persoane disponibile pentru munca la domiciliu pe baza de colaborare.

Jobul implica postarea de anunturi pe internet, crearea de baze de date, verificare baze de date.

Jobul nu implica costuri ale colaboratorilor.

- Tot ce este necesar este: conexiune internet pentru navigare si indeplinirea obiectivelor.

CERINTE

- Persoana responsabila, onesta, constiincioasa.
- Candidatul trebuie sa aiba aptitudini de navigare pe internet.
- La sfarsitul fiecarei zile se transmite raport de lucru.
- Este un job pentru studenti.

BENEFICII OFERITE

Pe baza unei programe de lucru se stabileste suma platibila/ ora.

Suntem o societate de design web care dorim sa oferim clientilor pachete complete de servicii in domeniul promovarii pe internet.
Lucram in colaborare cu web designeri specializati si operatori calculator.
Ne propunem sa:
- oferim posibilitatea de dezvoltare profesionala;
- ne sprijinim in mare masura pe spiritul de echipa si pe recunoasterea contributiei individuale la efortul colectiv;
- stimulam respectul reciproc intre manageri si subordonati