Operator PC - Instalari

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste lista clientilor ce urmeaza a fi instalati conform criteriilor interne;
- Rezolvarea diverselor problemelor legate de instalarea serviciilor de telefonie/internet;
- Propune si urmareste solutionarea tuturor problemelor legate de activitatea sa si de nefunctionalitate serviciilor instalate;
- Mentine constant legatura cu echipele de teren;
- Diverse raportari catre conducerea companiei;
- Orice alte sarcini stabilite de superiorul direct

CERINTE

- Absolvent studii medii (sudiile superioare tehnice prezinta un avantaj);
- Experienta in lucrul cu baze de date;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Bune abilitati organizatorice si atentie la detalii;
- Abilitatea de a lucra cu un volum mare de munca si in conditii de stres;
- Spirit de echipa;
- Disponibil pentru program flexibil;
- MS Office (Word, Excel, Outlook).

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.
Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]