Operator PC

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Opereaza in baza de gestiune toate intrarile si iesirile conform procedurilor interne si regulilor de contabilitate primara;
- Propune si urmareste solutionarea tuturor problemelor legate de activitatea sa;
- Interactioneaza cu gestionarii de magazie si agenti de aprovizionare intr-o maniera profesionala si politicoasa;
- Mentine constant legatura cu celelalte departamentele;
- Diverse raportari catre conducerea companiei;
- Orice alte sarcini stabilite de superiorul direct.

CERINTE

- Absolvent studii medii (sudiile superioare tehnice prezinta un avantaj);
- Experienta in lucrul cu programe de gestiune prezinta avantaj;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Bune abilitati organizatorice si atentie la detalii;
- Abilitatea de a lucra cu un volum mare de munca si in conditii de stres;
- Disponibil la program flexibil;
- Spirit de echipa;
- MS Office (Word, Excel, Outlook).

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.
Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]