OPERATOR PC

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- scaderea din gestiunea scriptica, prin emiterea de facturi a marfii livrate catre clienti;
- intocmirea (manual sau electronic) de avize de insotire a marfii livrate din Bucuresti spre clienti;
- inregistrarea in sistemul informatic de plati / incasari provenite de la anumiti clienti.

Rugam, trimiteti aplicatia dumneavostra la:
- adresa de e-mail iulia.sturzu@whiteland.ro,
- sau la numar de fax: 021/461.04.03,
specificand codul OP.PC.

CERINTE

- studii medii;
- experienta in utilizarea programelor informatice de gestiune constituie avantaj;
- abilitate in operarea programelor Microsoft (Word, Excel);
- capacitati de autooorganizare;
- responsabilitate;
- constiinciozitate;
- rabdare, atentie.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 10 000 clienti si acoperirea intregului teritoriu national.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Campina, Orkla, DonGoustosso.

Vizitati pentru detalii adresa de web: www.whiteland.ro