operator pc

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

1. Dorinta de a prospera. Sa fii apt sa inveti.
2. Sa fii serios, cinstit si responsabil.
3. Sa-ti asumi angajamentul sa participi la Training-urile oferite de Companie.
4. Sa fii disponibil pentru companie cel putin 2 ore zilnic.
5. Sa ai curaj si fermitate pentru scopurile tale

BENEFICII OFERITE

1. Sa creezi o afacere internationala, lucrand de acasa sau la birou
2. Sa lucrezi cu Un Produse Unic, folosit atat in Media cat si Televiziuni
3. Sa ai propriul tau site personalizat
4. Sa fii membru al unei companii binecunoscute cu experienta de 10 de ani, lider in domeniu
5. O cariera profesionala de mare viitor si expansiune
6. Profituri cu mult peste normale
7. Stil si calitate a vietii pentru tine si familia ta
8. Sa primesti toata instruirea necesara
9. Recompensa solida pentru efortul tau

companie multinationala cu vechime si experienta pe piata romaneasca in plina dezvoltare