OPERATOR PC

MedLife

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introduce date in baza de date
- Face inregistrarile solicitate de catre medic referitor la interpretarea rezultatelor ecografiilor
- Verifica datele introduse

CERINTE

- Minim studii medii
- Cunostinte solide de operare PC (experienta de operare in baze de date reprezinta un avantaj )
- Abilitati tehnoredactare: acuratete a datelor introduse, viteza buna de tastare (se va da test eliminatoriu de typing)
- Atentie distributiva
- Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj dar nu este eliminatorie

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil
- Pachet salarial motivant
- Pachete de servicii medicale pentru familie
- Asigurare medicala
- Se asigura training

MedLife, cel mai mare furnizor integrat de servicii medicale din Romania, a deservit in anul 2006 un numar de peste 500.000 pacienti in cele 20 de centre medicale proprii, dintre care 274.000 numai in Hyperclinica - concept medical de mari dimensiuni unic in Romania.

Pentru cei 100.000 clientii corporativi MedLife a deschis la inceputul anului curent si cel mai mare spital privat din Romania - Memorial Hospital, precum si o divizie proprie de asigurari - Asilife. Cu o experienta de 12 ani de activitate in domeniu sanatatii, MedLife are in prezent o echipa de peste 400 de angajati in regim permanent. Daca ai incredere in tine si crezi in performanta, te invitam alaturi de noi. Poti afla noutati despre noi utilizand pagina de site www.medlife.ro.