Operator PC

ROMANEL INT\\\'L GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaboreaza documentele primare necesare gestiunii depozitului ?i contabilit??ii, ?i actualizeaza stocuri zilnice.
- Emite documente primare: NIR-uri, Bonuri de Consum, Note de Predare
- Monitorizeaza stocurile zilnice si le actualizeaz? pe baza documentelor mentionate anterior, a Avizelor de Insotire a Marfii si a Facturilor emise de catre Departamentul Vanzari.
- Arhiveaza si pastreaza toate Avizele de Insotire a Marfurilor.
- Intocmeste diferite rapoarte si situatii cerute de catre departamentul Vanzari precum si diferite documente

CERINTE

- Experienta minim 2 ani
- Aptitudini de organizare
- Spirit de echipa
- Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Daca esti o persoana dinamica si doresti sa te alaturi unei echipe pe masura, iti putem oferi posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-un mediu profesional performant, alaturi de un pachet salarial atractiv si beneficii competitive.

Companie internationala care importa, distribuie si comercializeaza electronice si electrocasnice.