Operator PC

Cumpana 1993

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operare computerizata a documentelor cu regim special
- program de 8 ore distribuit in 2 schimburi alternante saptamanal

Extras din fisa de post:
- Preia documentele cu regim special (exemplar rosu) de la gestionar
- Completeaza fisa de magazie electronica
- Transmite documentele cu regim special (exemplarul rosu) la Departamentul Financiar Contabil
- Transmite fisa de magazie electronica coordonatorului de depozit pentru verificare.
- Comunica asistentilor logistici diferentele constatate intre acte si fizic si cantitatea de bidoane neconforme receptionata.
- Raspunde de transmiterea la timp a documentelor cu regim special.

CERINTE

- cunostinte operare PC
- viteza buna de operare
- atentie, seriozitate
- constituie un avantaj - experienta pe post similar sau cunostintele de contabilitate primara/gestiune

BENEFICII OFERITE

- climat de munca decent, colectiv placut, oferta atractiva
- bonus anual pentru performanta
- transport asigurat de la metrou Morarilor, Obor, Piata Sudului

DESCRIEREA FIRMEI

servicii aprovizionare cu apa in sistem watercooler