Operator PC

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru colecteaza de la utilizatori (radio, televiziuni, operatori cablu, ambiental – respectiv hoteluri, restaurante, etc.), drepturile banesti ale artistilor-interpreti nascute din utilizarea comerciala a creatiilor lor artistice înregistrate si le repartizeaza titularilor de drepturi.

- identificarea pieselor declarate cu cele existente in nomenclator;
- introducerea pieselor noi cu informatii complete in access;
- introducerea datelor in access din formularele de repertoriu primite de la membrii;

CERINTE

- studii medii/avantaj superioare;
- word - mediu
- excel - avansat
- access - obligatoriu operare nivel mediu
- atestat de operator calculator sau ajutor analist programator(de preferat);

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.