OPERATOR PC

FLEXWEBDESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- cunostinte foarte bune de cautare pe internet
- cunostinte de limba engleza
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

Conditii colaborare:

Program full time- 10-18 de luni-vineri.Salariul 700 RON cu posibilitati de avansare
Program part time- se stabileste in functie de posibilitati in cursul orar 10-18 de luni-vineri.
Minim de ore /saptamana- 30 ore.
Salariul 500 RON cu posibilitati de crestere in functie de responsabilitati.
Tip de munca: postare anunturi pe internet, verificare baza de date, introducere date in baza de date
Interviuri in 20 si 21 noiembrie intre orele 13 -18.00

Suntem o echipa noua si tanara care isi propune sa creasca valoarea companiei prin dezvoltarea de proiecte, bazandu-ne pe standardul ridicat al pregatirii noastre si totodata pe abordarea profesionista a managementului companiei.

Ne propunem sa:
- oferim posibilitatea de dezvoltare profesionala;
- extindem gradul de participare a angajatilor in procesul de luare a deciziilor;
- ne sprijinim in mare masura pe spiritul de echipa si pe recunoasterea contributiei individuale la efortul colectiv;
- stimulam respectul reciproc între manageri si subordonati