OPERATOR PACHETE

SC TITAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam operatori cu experienta minimum 1 an in ambalare / productie pentru sectia de ambalare pachete
(fainuri,malai,pesmet).
- verificarea si reglarea echipamentelor mecanice pe liniile de productie ;
- verficarea parametrilor tehnici;
- verficarea calitatii produselor in conformitate cu specificatiile tehnice ;
- intocmirea rapoartelor pentru parametrii tehnici de productie ;
- program de lucru in trei schimburi.

CERINTE

Studii : Liceu sau Scoala profesionala - profil mecanic / tehnic ;
Experienta in domeniul tehnic ( masini mecanice de ambalat ) de minimum 1 an.
Persoana serioasa, atenta la detalii, abila, sociabila.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa + al 13-lea salariu + sporuri de noapte + transport asigurat

Titan S.A. este o companie cu traditie pe piata de morarit si panificatie fiind una din cele mai vechi fabrici de profil din tara. In timp, compania si-a diversificat portofoliul de produse si a investit in construirea unei fabrici moderne cu o capacitate de productie mai mare.
Misiunea noastra este de a fabrica ?i distribui produse de inalt? calitate si siguran?? care sa corespund? nevoilor ?n permanent? schimbare ale pie?ei.
Av?nd ca element de baz? f?ina, vom fi prezen?i pe mesele tuturor, indirect, prin intermediul produselor nostre.