OPERATOR MONTAJ

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Realizeaza pe o linie automata/ semiautomata/ masini unelte cu comanda numerica, lucrari aferente de prelucrare/ asamblare necesare realizarii pieselor, si ansamblelor / subansamblelor complexe.
• Urmareste parametrii si supravegheaza liniile automate
• Efectueaza controlul calitatii pieselor pe care le executa, conform documentatiei tehnologice
• Completeaza documentatia de urmarire, izoleaza si identifica produsele neconforme si le eticheteaza;
• Identifica, verifica si intervine pentru remedierea defectiunilor aparute in timpul lucrului (zgomote, vibratii, pierderi de aer, ulei, parametrii de proces la limitele de funcţionare, etc);
• Regleaza sculele şi maşinile unelte, în conformitate cu documentaţia de la postul de lucru.

CERINTE

• Scoala profesionala sau Liceu; Studii superioare avantaj;
• 3 ani experienta intr-o pozitie similara
• Buna cunoastere a proceselor de prelucrari prin aschiere si/ sau montaj si/ sau tratamente temice, injectie, presare;
• Buna acuitate vizuala, dexteritate manuala foarte buna
• Organizat, adaptabil si atent la detalii;

BENEFICII OFERITE

Salariu: negociabil
Localizare: Bucuresti
Contact: Alexandra Tulceanu
E-mail: alexandra.tulceanu@grafton.ro
Telefon: (+021) 317 54 00

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.