Operator Mixer

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Lafarge cauta 4 operatori mixer, ce vor avea urmatoarele responsabilitati:
- supravegherea si operarea utilajelor ce conduc la obturarea placii turnate
- verifica caracteristicile pastei
- verifica greutatea si geometria placii
- verifica functionarea aditivilor lichizi si a apei de proces, presiunea de aer a buteliei mesei de formare, a apei de urgenta si a sistemului de lipire cu aracet
- participa la reparatiile accidentale si planificate

CERINTE

- calificare de electrician este un plus
- disponibilitate de a lucra in ture (sch 1= 6:30-14:30;
sch2= 14:30-21:30;
sch3= 21:30-6:30 ;

2 zile sch1;
2 zile sch2;
2 zile sch3;
2 zile liber)
- rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

in jur de 1500 ron

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial