OPERATOR MASINI UNELTE cu COMANDA NUMERICA

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia este in cadrul Departamentului Tehnic, Sectia Productie Componente este deschisa pentru dezvoltarea carierei chiar si pentru operatorii cu experienta minima pe masini unelte cu comanda numerica!

Responsabilitati :

· Executia pieselor si componentelor;
· Asigurarea programarii si reglarii inparametrii echipamentele de lucru;
· Respectarea tehnologiilor de fabricatie si executie;
· Asigurarea asistentei tehnice de specialitate;

Programul de lucru : 8 ore, eventual pe schimbul 1 si 2.

CERINTE

- Studii medii / superioare tehnice
- Cunostinte consolidate: programare masini cu comanda numerica ,
- Cunostinte operare PC nivel bun
- Abilitati de organizare si lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv si corelat cu nivelul experientei.
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes la standarde internationale intr-o companie in plina ascensiune;
- Mediu de lucru deosebit si stimulativ.

Numai persoanele care intrunesc criteriile de selectie vor fi selectate si contactate in vederea participarii la interviu. Asteptam CV-urile Dvoastra si la adresele:romax@romaxconsulting.ro; office@romaxconsulting.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management
Clientul nostru este cea mai importanta companie privata din domeniul ingineriei, constructiei si mentenantei componetelor de nave si aeronave ce activeaza pe piata romaneasca, a carei strategie de dezvoltare este puternic consolidata si de aderarea la Uniunea Europeana.