Operator masini debitare-ROUTER, CUTTER PLOTER

AM INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrari debitare-taiere pe masini cu comanda numerica / laser, pe sisteme computerizate de decupare: MECANUMERIC 3D, ZUND, LVD ORION
Program : L-V , 8 ore/zi, 2 schimburi: dimineata / dupa masa.

CERINTE

Experienta in domeniul productiei publicitare, router cutter plotter de minim 2 ani.
Persoana cu abilitati tehnice, manualitate , seriozitate, spirit de echipa.
Studi medii(min. liceul) / superioare.
Cunostinte operare calculator Microsoft Office (Excel, Power Point, Word), limba engleza-mediu.
Cunostinte temeinice in operarea echipamentului router CNC;
Cunostinte minime de COREL DRAW (obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

contract munca / carte munca , salariul corelat cu performanta, plata orelor suplimentare, bonuri masa, abonament RATB, asigurari sanatate private.

Societate mixta romano-americana specializata in productia publicitara: print de mari dimensiuni outdoor & indoor, illuminated sign, corporate branding, POSM, events & exhibitions.
Bucuresti, sector1
www.ami.ro