OPERATOR MASINI CU COMANDA NUMERICA (CNC)

SC TECHNOTRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANGAJAM TINERI PENTRU FORMARE IN MESERIA DE OPERATOR MASINI CU CNC PENTRU LUCRARI DE PROFILARE, DEBITARE PLASMA SAU LASER SI ASAMBLARE IN CADRUL UNEI LINII DE PRODUCTIE CANALE VENTILATIE DIN TABLA.

CERINTE

Studii medii. sau superioare
Disciplina, dorinta de a invata, seriozitate, constiinciozitate, atentie la detalii, indemanare.
Cunostinte de geometrie plana si in spatiu.
Cunostinte de desen tehnic.
Cunostinte privind prelucrarea tablelor.
Cazier judiciar curat.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant si bonuri de masa.
Perioada de proba platita.
Program de lucru 5 zile/saptamana, 8 ore efective/zi.
ore suplimetare vor fi platite in plus.
Lucru la sediul fabricii din sat Rudeni (centura Bucuresti in apropiere de comuna Chitila) cu asigurarea transportului pana la fabrica de catre firma.

Productie tubulatura metalica pentru sisteme de ventialatie si aer conditionat, si distribuim masini, utilaje si echipamente pentru prelucrat tabla subtire.