OPERATOR MASINA DE IMPRIMAT DE FORMAT MARE

PROMEDIA ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorul masinii de printat:
1. asigura productia continua a lucrarilor
2. efectueaza controlul calitatii lucrarilor
3. organizeaza inspectiile periodice al utilajului, si in cazul descoperirii defectiunilor informeaza inginerul.
4. participa la activitatile legate de testare , reparatii si punerea in functiune al utilajelor.
5. indeplineste regulile de protectie si de siguranta a muncii.
6. efectueaza controlul starii de exploatare al utilajului.
7. respecta regulile de consum rational de materiale.
8. organizeaza munca finisatorilor si le explica volumul de lucru.
9. efectueaza sarcinile de serviciu separate , date de conducatorul direct.
10. efectueaza deplasarile, inclusiv cele internationale, dupa insarcinarile conducatorului intreprinderii.

CERINTE

Persoana cu calitatile: seriozitate, organizare, cu aptitudini de invatare rapida, rezistent la stres, disponibilitatea pentru program prelungit.
Cerinte: cunostine avansate PC; photoshop, corel, etc.; cunostinte solide in domeniul tehnic.

BENEFICII OFERITE

200 - 300 EURO / luna

Compania SC Promedia Advertising SRL are principalul obiect de activitate productie publicitara de format mare pentru outdoor. De asemenea, este importator si distribuitor de echipamente, accesorii si consumabile pentru acest domeniu de activitate.