Operator Marketing

KSK CLEAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Abilitati de comunicare extrem de bine dezvoltate
Determinare, entuziasm , dinamism si responsabilitate
Dorinta de a reusi, de a atinge target-urile fixate si de a promova
Dexteritate in utilizarea PC-ului
Minim studii medii

BENEFICII OFERITE

Salarizare fixa atractiva
Bonusuri si prime
Instruire continua
Sanse reale de promovare
Angajare pe perioada nedeteminata cu contract de munca

SC KSK CLEAN SRL ,distribuitor al grupului IPC-Italia,Ehrle-Germania, are ca principal obiect de activitate echiparea spalatoriilor auto manuale sau automate tip portal sau tunel auto.
Comercializam maturatoare ,aparate de spalare pardoseli cu perii rotative,aparate de spalare cu jet de apa rece sau calda , aspiratoare profesionale pentru spalatoriile auto,nebulizatoare , accesorii , piese de schimb ,precum si o variata gama de cosmetice auto absolut indispensabili in aceasta afacere.