Operator Macara Mobila

S.C. Energoutilaj S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va avea in principal urmatoarele atributii:
- executa lucrari specifice de ridicare- manipulare piese cu automacaraua din dotare, in baza comenzilor de lucru sau a contractelor de prestari servicii incheiate de societate cu diversi beneficiari;
- supravegheaza deplasarea in siguranta a macaralei la punctele de lucru;
- confirma la beneficiar documentele specifice activitatii prestate;
- verifica starea tehnica a utilajului inainte de inceperea lucrului;
- participa impreuna cu echipa de mentenanta la lucrarile de reparatii curente si intretinerea zilnica a utilajului din dotare;
- raporteaza superiorilor ierarhici evenimentele aparute in timpul prestarilor de servicii si contribuie la solutionarea lor.

CERINTE

- studii medii/ scoala profesionala;
- gandire tehnica;
- capacitate de adaptare si de asimilare rapida a informatiilor noi;
- rezistenta la munca in conditii de santier;
- persoana disciplinata, etica, dornica de autorealizare.

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv;
- tichete de masa;
- bonusuri periodice raportate la productie;
- instruire permanenta;
- lucrul intr-o companie de prestigiu.

- Sunt asteptati si tineri in vederea calificarii.

S. C. Energoutilaj S. A. este unul din principalii prestatori de servicii cu automacarale pe piata de constructii industriale din Bucuresti.
www.energoutilaj.ro