OPERATOR LOGISTICA STOCURI

S.C. PRETURI PENTRU TINE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara langa Bucuresti, la sediul central al firmei in zona Pantelimon in apropierea soselei de centura. Viitorul angajat va face parte din departamentul de logistica, care se ocupa in principal de gestionarea aprovizionarii magazinelor din retea cu marfa.

GESTIONAREA APROVIZIONARII MAGAZINELOR DIN RETEA CU MARFA:
- preluarea datelor din magazine prin programul de gestiune NAVISION;
- analiza stocurilor din magazine pe baza unor indicatori si stabilirea cantitatii pentru aviz;
- efectuarea avizului in programul de gestiune NAVISION si transmiterea catre gestionari;
- raportare catre sefii ierarhici.

CERINTE

- Disponibilitate la program prelungit;
- Cunostinte PC – medii ( EXCEL – criteriul eliminatoriu);
- Contabilitate primara – incepator;
- Abilitatile analitice prezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- In functie de evolutia in cadrul societatii si de realizari, posibilitati reale de promovare.

S.C. PRETURI PENTRU TINE S.R.L. ESTE O SOCIETATE CARE ISI DESFASOARA ACTIVITATEA IN 58 DE PUNCTE DE LUCRU. PRINCIPALUL OBIECT DE ACTIVITATE ESTE COMERCIALIZAREA DE PRODUSE TEXTILE. PUNCTELE DE LUCRU SE AFLA IN DIFERITE ZONE ALE TARII. SOCIETATEA SE AFLA INTR-UN PROCES DE DEZVOLTARE.