OPERATOR LOGISTICA SI MECANIC MENTENANTA

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator Logistica:

- Contribuie activ la organizare a activitatilor logistice si a transporturilor;

Mecanic Mentenanta:

- Mentenanta mecanica si electrica a utilajelor folosite in zincare.

Se ofera salariu motivant si posibilitatea de crestere profesionala.

CERINTE

- Experienta in domeniu de cel putin 6 luni - 1 an;

- Adaptabilitate, seriozitate, dorinta de perfectionare;

- Disponibilitate pentru lucru in zona BALOTESTI;

- Cunostinte PC.

- Cunostinte de mecanica, electrica si sudura.

- Disponibilitate pentru lucru in zona BALOTESTI.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.