Operator Licitatii

FARMEXIM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea ofertelor pentru licitatii
- Monitorizarea documentelor, contractelor si stocurilor
- Studii de piata si realizarea rapoartelor pe domeniu de interes
- Centralizarea datelor si arhivarea documentelor

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara de minim 2 ani
- Studii superioare
- Cunostinte PC (MS Office) - nivel avansat
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu
- Excelente abilitati de organizare, comunicare si lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru profesionist, competitiv
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. |n 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.