OPERATOR LECTRA confectii textile

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Construirea/modificarea tiparelor pentru produse de imbracaminte;
Gradarea tiparelor in functie de tabelele dimensionate, fise tehnice sau modele primite de la clienti;
Realizarea prototipului;
Identificarea si realizarea incadrarilor optime pentru productie.

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice;
Experienta minim 2 ani pe un post similar (constructia tiparelor, creatie confectii dama);
Cunoastrea la un nivel avansat a sistemului LECTRA sau a unui program asemanator;
Cunostinte temeinice in confectii de dama.

Candidatul ideal trebuie sa fie creativ, organizat, cu simt al raspunderii, bun profesionist.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este 2000-2500 RON.
Pentru perioada de proba salariul este de 2000 RON.
Se ofera bonuri de masa.
Program de lucru L-V: 08.00-17.00.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.
CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA DE CONFECTII DIN TRICOTAJE IN SISTEM LOHN SI PIATA INTERNA.
Locatia companiei este in sector 5, Bucuresti.
Modalitate de inscriere:
VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE pentru a candida la interviul cu firma angajatoare;
PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79