Operator la masini de inscriptionat

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Regleaza utilajul pentru fiecare comanda, in functie de specificatiile tehnice;
- Urmareste executia comenzilor conform planificarii, respectand incadrarea in timpul stabilit pentru fiecare comanda;
- Verifica, din punct de vedere al calitatii, produsele tiparite, conform procedurilor si instructiunilor existente;
- Intretine utilajul in conditii optime de functionare;

CERINTE

- Absolvent de liceu sau scoala profesionala (Liceul Tipografic reprezinta un avantaj);
- Experienta in domeniul productiei constituie un avantaj;
- Cunostinte PC, nivel minim;
- Cunostinte de limba engleza - reprezinta un avantaj;
- Comunicativ;
- Atentie distributiva si indemanare;
- Disponibilitate de a lucra in trei schimburi.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masa;
- Oportunitati de training;
- Transport asigurat cu microbuzele companiei.

Inform Lykos S.A. - companie multinationala, specializata in domeniul tiparirii formularelor pentru afaceri si documentelor securizate, personalizarii cardurilor, si in procesele de externalizare, oferind servicii de tiparire a informatiilor catre companii din domeniul financiar, telecomunicatii sau administratie publica.