Operator introducere date si pregatire documente

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:

pregatire documente fizice in vederea conversiei electronice;
inventariere documente;
preluare informatii de pe documente in format electronic, conform metodologie de lucru;
program de lucru in 2 ture.

CERINTE

Competente:

Abilitati de lucru cu calculatorul:
Cunostinte sisteme de operare – Windows;
Viteza de tastare;
Acuratete in tastare in preluarea informatiei;
Rezistenta la rutina;
Rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Salariu: 800 ron + decontare transport

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management) Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR).