OPERATOR INTRODUCERE DATE - jud Ilfov, com Jilava

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea in sistemul informatic a datelor;
- Introducerea de formulare tipizate in baze de date
- Intocmirea de rapoarte de evidenta a stocurilor
- Participarea la inventare periodice
- Suport pentru activitatile zilnice ale departamentului
- Respectarea tuturor procedurilor aplicabile in activitatea departamentului

CERINTE

Mai mult decat orice cautam persoane pentru acest post care sa dea dovada de calitatea de OM in acest domeniu destinat relatiilor cu alti OAMENI de diverse tipuri. Persoane care sunt deschise catre a invata desi au invatat pana acum, care vor sa invete pe altii pentru a se asigura un echilibru de cunostinte in fiecare locatie avuta in vedere . Persoane care nu refuza locatiile din prisma ideii "vreau daca se poate sa fie la scara blocului unde locuiesc". Persoane active si intreprinzatoare.

-Cunostinte solide de lucru pe PC. (MS Office, Internet, E-mail);
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Persoana responsabila;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic;
- posibilitati de dezvoltare a carierei

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...