Operator introducere date cu cunostinte economice

UTI Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste cu atentie articolele contabile din evidenta firmei
- Asigura evidenta contabila a facturilor primite de la furnizori si a facturilor emise pentru clienti
- Asigura inregistrarea pe conturi a cheltuielilor alocate
- Inregistrarea deconturilor

CERINTE

- Studii medii, reprezinta un avantaj studiile economice
- Experienta minim 1 an
- Cunostinte MS Office (Word, Excel), programe de contabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Mediu de lucru placut
- Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat
- Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale
- Tratament corect si sanse egale.

UTI Systems reprezinta o companie importanta pe piata romaneasca de IT & C, recunoscuta ca lider in securitate IT, actionand prin divizia sa de profil ca integrator de sistem, dezvoltator de produse si solutii software si furnizor de servicii
Detalii la www.uti.ro