Operator introducere date

Master Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introducerea anunturilor imobiliare in format electronic (baze de date, internet)
- managementul documentelor cu care opereaza
- asigurarea unui flux de informatii eficient si corect
- este responsabil de termenele asumate

CERINTE

-studii medii sau student
-disponibilitate de timp pentru realizare de proiecte periodice
-persoana organizata cu simt de raspundere
-cunostinte avansate MS OFFICE, Internet
-cunostinte medii de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii atractiv
Program de lucru flexibil
Conditii de lucru moderne (birou ultracentral, PC, etc.)

Master Imobiliare este o companie cu capital romanesc integral privat ce activeaza in sectorul imobiliar din 1996. Experienta acestor ani ne recomanda in sensul ca am crescut in acelasi timp cu piata imobiliara romaneasca, am putea spune chiar ca ne-am dezvoltat impreuna.

Am reusit in timp sa dezvoltam relatii pe termen lung impreuna cu clientii nostri, deoarece ne place sa-i pastram mereu aproape pe cei cu care am incheiat colaborari de succes. Echipa care ne ajuta sa fim mereu promti in a oferi servicii imobiliare de calitate este formata din profesionisti, cu experienta in domeniul intermedierilor imobiliare.