OPERATOR Introducere date

EURODATA MANAGEMENT - A member of DAEDALUS Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

introducerea de date cu ajutorul calculatorului

CERINTE

- minim studii medii
- disponibilitate de timp (in medie 4h/zi)
- persoana dinamica
- excelente abilitati de comunicare si relationare cu oamenii
- atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil (part-time sau project-based)
- o experienta interesanta de lucru cu oamenii
- un mediu tanar si dinamic
- un venit atractiv pe baza de performanta
- posibilitate de promovare
- lucrul in echipa
- training din partea unei echipe profesioniste

Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.
Compania a fost infiintata in anul 2004 si are in prezent 50 de angajati si o retea de aproximativ 600 de colaboratori la nivel national.
Firma are sediul central in Bucuresti si alte 6 puncte de lucru in tara: Constanta, Craiova, Cluj, Brasov, iasi, Timisoara.