OPERATOR INTERVIU- TESTE LOCATIE CENTRALA

Eurodata Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Culegerea datelor va avea loc intr-o locatie centrala in care se vor testa produse, reclame, ambalaje, concepte, etc.
Se va lucra in echipa, metoda folosita fiind interviul face to face, cu ajutorul calculatorului.

CERINTE

- minim studii medii
- disponibilitate de timp (minim 6h/zi)
- persoana dinamica
- excelente abilitati de comunicare si relationare cu oamenii
- rezistenta la munca de teren
- atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- program flexibil (part-time sau project-based)
- o experienta interesanta de lucru cu oamenii
- un mediu tanar si dinamic
- un venit atractiv pe baza de performanta
- posibilitate de promovare
- lucrul in echipa
- training din partea unei echipe profesioniste

Eurodata Management este o firma specializata in culegerea datelor, membra a Daedalus Group.
Atuurille noastre: date acurate, rezultate de incredere, incadrare in termene, flexibilitate, parteneriate pe termen lung; 10 ani de experienta, ca fosta Divizie de Culegere de Date a Daedalus Consulting ¿ agentie de top in domeniul cercetarii de piata.