Operator Interviu Telefonic

Isra Center Marketing Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorul de interviu telefonic este activ implicat in realizarea de studii de piata CATI, principala lui responsabilitate fiind aplicarea de chestionare telefonic.

CERINTE

- minim studii medii;
- disponibilitate zilnica de minim 5h/zi;
- abilitati de comunicare si relationare dezvoltate;
- responsabilitate si seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Alaturandu-te echipei noastre:
- vei gasi suport pentru dezvoltarea unei cariere in cadrul companiei;
- vei beneficia de un sistem de recompensare pe masura performantelor tale.

Te poti adresa echipei noastre direct, deschis, oricand si vei primi raspunsul nostru imediat.

ISRA Center Marketing Research a fost fondata pe piata din Romania in martie 2001. Compania este in totalitate o companie cu capital strain (Israel), ceea ce permite investitii permanente in oameni, tehnologie si informatie.
ISRA Center Marketing Research este in prezent unul dintre liderii pietei de cercetare de piata, desfasurand sute de proiecte (atat calitative cat si cantitative) cu privire la o gama larga de marci si produse.
www.isracenter.com