OPERATOR INTERVIU PRIN TELEFON

Eurodata Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul consta in culegerea de date prin telefon pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite.
Respondentii sunt persoane fizice sau juridice.

CERINTE

- minim studii medii;
- disponibilitate de aproximativ 6-8h/zi;
- excelente abilitati de comunicare si relationare cu oamenii;
- voce placuta;
- putere de convingere;
- atitudine profesionista;
- varta, nu conteaza;

BENEFICII OFERITE

- program flexibil (project-based);
- o experienta interesanta de lucru cu oamenii;
- un mediu dinamic;
- un venit atractiv pe baza de performanta;
- posibilitatea de promovare;
- training din partea unei echipe profesioniste.

Eurodata Management este o firma specializata in culegerea datelor, membra a Daedalus Group.
Atuurille noastre: date acurate, rezultate de incredere, incadrare in termene, flexibilitate, parteneriate pe termen lung; 10 ani de experienta, ca fosta Divizie de Culegere de Date a Daedalus Consulting ¿ agentie de top in domeniul cercetarii de piata