OPERATOR INTERVIU PRIN TELEFON

EURODATA MANAGEMENT - A MEMBER OF DAEDALUS GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul consta in culegerea de date prin telefon pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite.

CERINTE

Esti elev/student/absolvent si cauti un job care iti ofera FLEXIBILITATEA programului si un venit foarte ATRACTIV?

Daca esti dispus sa lucrezi minim 6 ore pe zi SAU in weekend, te asteptam alaturi de noi! Vei avea ocazia de a lucra cu oamenii, de a-ti folosi si dezvolta abilitatile de COMUNICARE si puterea de CONVINGERE.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil;
- un mediu de lucru dinamic si o echipa tanara;
- un venit atractiv pe baza de performanta;
- sanse reale de promovare.

Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.

Compania a fost infiintata in anul 2004 si are in prezent 50 de angajati si o retea de aproximativ 600 de colaboratori la nivel national.

Firma are sediul central in Bucuresti si alte 6 puncte de lucru in tara: Constanta, Craiova, Cluj, Brasov, iasi, Timisoara.

Pentru mai multe detalii, accesati: www.eurodatamanagement.ro sau wwww.daedalus.ro.