OPERATOR INTERVIU PRIN TELEFON

EURODATA MANAGEMENT - A MEMBER OF DAEDALUS GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul consta in culegerea de date prin telefon pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite.
Respondentii sunt persoane fizice sau juridice.

CERINTE

- minim studii medii;
- disponibilitate de aproximativ 6-8h/zi;
- excelente abilitati de comunicare si relationare cu oamenii;
- voce placuta;
- putere de convingere;
- atitudine profesionista;
- varsta, nu conteaza;

BENEFICII OFERITE

- program flexibil (project-based);
- o experienta interesanta de lucru cu oamenii;
- un mediu dinamic;
- un venit atractiv pe baza de performanta;
- posibilitatea de promovare;

Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.
Compania a fost infiintata in anul 2004 si are in prezent 50 de angajati si o retea de aproximativ 600 de colaboratori la nivel national.
Firma are sediul central in Bucuresti si alte 6 puncte de lucru in tara: Constanta, Craiova, Cluj, Brasov, iasi, Timisoara.