OPERATOR INTERVIU pentru Studii Calitative

EURODATA MANAGEMENT - A member of DAEDALUS Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul consta in recrutarea de persoane pe baza unor criterii prestabilite in vederea participarii acestora la discutii de grup.

ACTIVITATEA SE VA DESFASURA IN DIFERITE ZONE ALE BUCURESTIULUI, CU UN MARE FLUX DE PERSOANE.

CERINTE

Va rugam trimiteti CV-ul dvs. care sa intruneasca urmatoarele conditii:

- disponibilitate de timp (2-3 ore/zi);
- excelente abilitati de comunicare, relationare si convingere a oamenilor;
- disponibilitate pentru MUNCA DE TEREN;
- seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil (part-time);
- training din partea unei echipe profesioniste;
- o experienta interesanta de lucru cu oamenii;
- un venit atractiv pe baza de performanta.

Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.

Compania a fost infiintata in anul 2004 si are in prezent 50 de angajati si o retea de aproximativ 700 de colaboratori la nivel national.

Firma are sediul central in Bucuresti si alte 6 puncte de lucru in tara: Constanta, Craiova, Cluj, Brasov, Iasi, Timisoara.

Pentru mai multe detalii, accesati: www.eurodatamanagement.ro
sau wwww.daedalus.ro