Operator interviu pe teren cu tablete electronice

Teamland

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

Compania client a fost fondata in anul 1993 si este una din principalele agentii de cercetare de piata din România.

In prezent, ofera servicii complete de cercetare si este una dintre cele mai puternice si mai avansate din punct de vedere tehnologic, agentii de cercetare a pietei din Romania.

Responsabilitati:

• Efectuarea de interviuri la domiciliul persoanelor intervievate folosind tablete electronice.

• Tip angajare: Contract de colaborare

CERINTE

Candidatul ideal:

• studii medii / superioare;
• persoana comunicativa;
• exprimare fluenta si corecta in limba romana;
• capacitate de convingere;
• atentie in rezolvarea sarcinilor;
• seriozitate;
• punctualitate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

• instruire generala si specifica pe proiect;
• plata chestionarelor realizate si confirmate dupa verificare;
• valori orientative chestionare (in functie de tipul respondentului si durata interviului) intre 10 si 15 lei net;
• plata se face in functie de numarul de chestionare validate.

Suntem cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane, având flexibilitate antreprenorială şi un puternic sprijin logistic şi organizaţional din partea grupului Contexpert, din care face parte TeamLand.