Operator interviu (interviewer) - REF: OI-RS.06

G&G International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati / Beneficii:

Intervievarea candidatilor si intocmirea fisei de evaluare a fiecarui applicant
Stabilirea si mentinerea relatiei cu candidatii
Atitudine cooperanta vis a vis de nevoile candidatilor
Identificarea atat a valorilor profesionale cat si personale a candidatilor
Acceptarea si rezolvarea cu calm si eficienta a situatiilor stresante
Indeplinirea acelorasi activitati pe perioada proiectului

Proiect pe o perioada determinata de timp-6 luni!!!

CERINTE

Candidatul ideal:

Daca esti:

-interesat sa castigi o experienta unica;
-bine organizat, eficient si flexibil;
-bun coleg;
-rezistent la stres
-motivat, ambitios, sociabil,

Daca ai:
-studii Universitare (Psihologie, Sociologie)
-cunostinte minime despre tehnicile de intervievare si selectie;
-bune cunostinte de limba engleza
-memorie de lunga durata, atentie la detalii
-atitudine pozitiva, toleranta la stres
-incredere in sine, intiativa, empatie
-capacitati interpersonale

iti putem oferi sansa de a face parte dintr-o echipa profesionista si dinamica in cadrul unui proiect de mare amploare.

DESCRIEREA FIRMEI

Our company is having 6 years experience in HR.