Operator Interviu - IN TOATE JUDETELE

Brennan R&C Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Operator teren
- realizarea unor interviuri pe baza unui chestionar (sondaje de opinie), prin diverse metode atat la domiciliul persoanelor intervievate cat si in locatii prestabilite.
- Inregistrarea pe calculator a datelor culese.
2. Mystery Shopper
- Cumparatorii “sub acoperire” sunt persoanele care, pretinzand ca sunt client reali, realizeaza vizite in scopul evaluarii calitatii serviciilor prestate de comercianti.
- Este necesar ca shopper-ul sa fie obiectiv in formularea evaluarii.

CERINTE

Colegul ideal trebuie sa:
- fie serios;
- fie responsabil;
- detina abilitati de comunicare si relationare;
- sa fie disponibil pentru deplasari in arealul judetului aferent;
- respecte normele metodologice si termenele de predare impuse;
- sa detina cunostinte elementare de operare PC;
- sa fie disponibil pentru munca de teren minim 3 ore/zi;

BENEFICII OFERITE

- program flexibil;
- plata in functie de randament (in functie de numarul chestionarelor realizate);
- bonusuri pentru performanta, acuratete, fidelitate si implicare;
- training la inceputul fiecarui proiect;
- contract individual de munca/PFA/SRL;

Brennan R&C Group este o companie privata de cercetare de piata, studii de marketing si consultanta, activand in Romania din anul 2001. Echipa noastra a implementat peste 2.500 de proiecte in domenii diverse, acumuland o expertiza vasta inclusiv in domeniul servicii-utilitati.