Operator Interviu de teren (sondaj de opinie)

LA FANTANA

Job expirat

RESPONSABILITATI

*completare chestionare sondaj de opinie

CERINTE

Cerinte:
• student sau proaspat absolvent
• experienta intr-o activitate de sondaj de opinie reprezinta un avantaj,
• foarte bune abilitati de comunicare
• capacitate de asimilare rapida,
• atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv pentru perioada de desfasurare a proiectului (1 luna).

Compania La Fantana a fost infiintata in anul 2001, printr-o investitie initiala de 3 milioane de dolari, capital integral privat si majoritar suedez, constituindu-se ca raspuns la tendinta companiilor de a se orienta catre noul sistem, modern si eficient, de aprovizionare cu apa.

In anul 2003 au fost investite inca 3 milioane de dolari in cresterea productiei, cresterea parcului auto, deschiderea de noi filiale, implementarea sistemului ERP si comunicare, astfel ca investitia totala se va ridica la 6 milioane de dolari.

Intreaga afacere este cladita pe principiul parteneriatului, iar investitia este reciproca: clientii nostrii investesc incredere, iar noi profesionalism si experienta. Relatia este una speciala si are un singur scop - satisfactia consumatorului.