Operator Instalari Echipamente

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Instalarea si configurarea echipamentelor pentru clientii RCS & RDS;
¿ Redactarea solutiilor tehnice si comunicarea lor coordonatorului de departament;
¿ Realizarea rapoartelor de instalare si trimiterea lor catre personalul responsabil cu monitorizarea echipamentelor;
¿ Interactiune cu clientii intr-o maniera politicoasa;

CERINTE

¿ Absolvent/student studii tehnice de telecomunicatii;
¿ Experienta pe o pozitie similara prezinta avantaj;
¿ Permis de conducere categoria B;
¿ Abilitati foarte bune de identificare si rezolvare probleme;
¿ Spirit de echipa;
¿ Bune cunostinte de limba engleza.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]