Operator Insert

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregateste si verifica materialele necesare operatiunii de insert;
- Efectueaza reglajele necesare pentru fiecare comanda;
- Executa comenzile conform planificarii si specificatiilor;
- Raspunde de calitatea insertului;
- Utilizeaza si intretine utilajul in conditii optime de functionare.

CERINTE

- Studii medii (absolvent cu diploma de bacalaureat);
- Absolvirea Liceului Tipografic si experienta in domeniul tipografic reprezinta un avantaj;
- Minim un an experienta in domeniul productiei;
- Cunostinte PC-nivel mediu;
- Cunostinte minime de limba engleza;
- Disponibilitate pentru lucrul in schimburi;
- Comunicativ, rezistent la stres, atentie distributiva si indemanare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv precum si posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu.

Inform Lykos membra a unui grup multinational de companii activeaza in domeniul tipografiei si al serviciilor IT fiind specializata in productia de formulare fiscale cu regim special, formulare comerciale si bancare, tiparirea de date variabile, programe de fidelizare, personalizare de carduri, etc. In prezent, in Romania, compania numara peste 350 de angajati.