Operator Insert

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregateste si verifica materialele necesare operatiunii de insert;
- Efectueaza reglajele necesare pentru fiecare comanda;
- Executa comenzile conform planificarii si specificatiilor;
- Raspunde de calitatea insertului;
- Utilizeaza si intretine utilajul in conditii optime de functionare;
- Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- Studii medii (absolvent cu diploma de bacalaureat);
- Absolvirea Liceului Tipografic si experienta in domeniul tipografic reprezinta un avantaj;
- Experienta in domeniul productiei, reprezinta un avantaj;
- Cunostinte PC- nivel mediu;
- Cunostinte minime de limba engleza;
- Disponibilitate pentru lucrul in schimburi;
- Comunicativ, rezistent la stres, atentie distributiva si indemanare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masa;
- Oportunitati de training;
- Transportul asigurat cu microbuzele companiei.

Inform Lykos S.A. membra a unui grup de companii multinational ce activeaza pe piata romaneasca in domeniul tipografic si al serviciilor IT fiind specializata in productia de formulare fiscale cu regim special, formulare comerciale, tiparirea de date variabile, programe de fidelizare, personalizare de carduri bancare. In prezent, in Romania compania numara peste 350 de angajati.