Operator Indexare date

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Receptia si prelucrarea de documente care urmeaza a fi procesate
• Desfacerea, numararea si verificarea plicurilor si a coletelor
• Cunoasterea parametrilor de calitate a documentelor pe support de hartie, pentru a putea desfasura procesele de scanare si copier in conditii optime
• Sortarea documentelor in functie de criteriile stabilite
• Asigurarea starii de functionare optima a aparaturii si echipamentelor
• Cunoasterea elementelor care trebuie verificate si indexate
• Extragerea datelor de pe suport electronic
• Verificarea de date extrase din documente pe suport electronic
• Arhivarea documentelor ulterior scanarii
• Cunoasterea si respectarea deadline-urilor prestabilite

CERINTE

• Atentie la detalii, meticulozitate
• Capacitate de acumulare rapida a informatiilor in limba engleza respective franceza
• Proactivitate, personalitate dinamica
• Abilitati interpersonale si de comunicare
• Abilitati de a lucra cu sistemele utilizate
• Viteza mare de operare PC
• Cunostinte medii de limba Engleza si Franceza

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in urma interviului